O firmie

Firma SCHOLL Concepts GmbH z siedzibą w Remseck w Niemczech od ponad 50 lat spełnia wymagania przemysłu samochodowego, oferując najwyższej jakości, innowacyjne systemy do pielęgnacji i konserwacji samochodów dla przemysłu motoryzacyjnego i lakierniczego. Nasze zaangażowanie i pasja w tworzeniu perfekcyjnego lakierowania sprawiły, że jesteśmy jednym ze światowych liderów w zakresie innowacyjnych i niestandardowych rozwiązań oraz wiodących ekspertów w zakresie kompleksowych rozwiązań w zakresie refinishingu.

Produkty PREMIUM

Nasza kultura korporacyjna koncentruje się na dostarczaniu najwyższej jakości produktów i usług. Aby wdrożyć tę strategię, dążymy do zintegrowanego podejścia. Wysokiej jakości, innowacyjne i unikalne produkty i pomysły mogą powstać tylko wtedy, gdy ta filozofia jest integralną częścią naszej kultury korporacyjnej, a wszystkie procesy, urządzenia i sprzęt są dostosowane do najwyższych wymagań jakościowych. Dzięki wyróżniającym się markom i innym cechom nasze produkty pre- mium są łatwe do zidentyfikowania i cieszą się wysokim poziomem świadomości.

Nasi klienci

Naszymi klientami na całym świecie są komercyjne warsztaty lakiernicze (B), wymagający detaliści (D), entuzjaści samochodów (E), znani producenci w branży motoryzacyjnej (I), a także konstruktorzy jachtów i właściciele luksusowych łodzi w sektorze morskim (M) . Aby sprostać ich wymaganiom, wysokiej jakości produkty opracowane przez SCHOLL Concepts są dostosowane do specyficznych wymagań każdego segmentu klienta. Aby ułatwić naszym klientom wybór właściwego produktu, stosujemy system kodowania produktu, który wyraźnie przypisuje każdy produkt z katalogu do jednego lub większej liczby segmentów klientów (B, D, E, I, M). 

Ponad 50 lat doświadczenia

Od samego początku firma SCHOLL Concepts była firmą, która ewoluuje, aby sprostać wymaganiom i wyzwaniom zmieniających się czasów. Założona ponad 50 lat temu przez Rolanda Scholla, firma znajduje się obecnie w rękach drugiego pokolenia i jest kierowana przez Franka Scholla. Ponad pięćdziesięcioletnie doświadczenie i doskonałość, poparte charakterystyczną niemiecką starannością, stworzyły podstawę do stworzenia unikalnych i innowacyjnych produktów, które są kluczowe dla umocnienia naszej pozycji jako światowego lidera na rynku lakierów.

Kompleksowe rozwiązania

Podobnie jak w przypadku zegarków, nasze kompleksowe rozwiązania w zakresie lakierowania są idealnie dopasowane, aby wzajemnie się uzupełniać. Nic nie jest pozostawione przypadkowi, jeśli chodzi o zastosowania naszych produktów. Aby zagwarantować doskonałe i nieskazitelne wykończenie, zapewniamy naszym klientom dopasowany pad dla każdej pasty polerskiej. Proszę zapoznać się z poniższymi wykresami, aby uzyskać szczegółowe informacje na temat odpowiednich kombinacji past i polerowania.

100% jakości

Maszyny używane w naszych systemach produkcyjnych są tak samo wyjątkowe jak nasze produkty. Na całym świecie prawdopodobnie nie ma innego producenta, który posiadałby jednostkę produkcyjną zdolną do wytwarzania tak szerokiej gamy wysokiej jakości produktów, w tym padów polerskich i past spełniających najwyższe standardy. Aby zaspokoić rosnące zapotrzebowanie na nasze produkty, zmodernizowaliśmy prawie wszystkie nasze systemy produkcyjne, a ponadto zainwestowaliśmy ogromnie w modułowe, wielozadaniowe linie produkcyjne.